Oravecz Izabella Photography

Kismama és Újszülött fotózás

"Kétszer készítem ugyanazt a képet. Először a szívemmel, majd a kamerával."


AMIT A FOTÓZÁSRÓL TUDNI KELL

Mikor ajánlom a fotózást?

A terhesség 25-34. hetéig, de ez egyénenként változhat.

Egyedül az utolsó 4 hétben már nem ajánlom, ilyenkor már megterhelő lehet a fotózás , gyakori a vizesedés és persze a babák is jöhetnek hamarabb.

Mennyi ideig tart a fotózás?

A választott csomagtól függ: 1-3 óra.

Mennyivel korábban érdemes jelentkezni a fotózásra?

Nagyjából 3-4 héttel előbb érdemes.

Apuka is jöhet?

Természetesen igen!

Mi válogatjuk ki a retusálásra kerülő képeket?

Igen , Ti választjátok ki.
Egy privát linken küldöm ki az albumot.

Biztosítok ruhákat a fotózásra?

Igen kb 50 darabból álló ruhatáramból tudtok válogatni, de persze hozhattok saját szettet is.

Smink és hajkészítésére is van lehetőség?

Természetesen igen, fantasztikus szakemberekkel dolgozom együtt.

Mikor érdemes az újszülött fotózást elkészíteni?

Az újszülött fotózás a baba életének első 14 napjában érdemes elkészíteni ,mivel csak mélyen alvó babáról tudok képeket készíteni!

Vedd fel Velem a kapcsolatot!


Foglalás kapcsán keressetek bizalommal!

A bejövő üzenetekre 1-2 napon belül válaszolok.


Telefon: +36 30 81 22 981

Email: oravecz.izabella1@gmail.com